View unanswered posts | View active topics It is currently Sat Dec 02, 2023 5:06 pmReply to topic  [ 1 post ] 
Zasady korzystania z forum i gry Panzar 
Author Message

Joined: Mon Aug 12, 2013 9:50 am
Posts: 63
Reply with quote
Post Zasady korzystania z forum i gry Panzar
Witamy na Forum gry Panzar!


Forum jest dostępne dla każdego zarejestrowanego użytkownika by omawiać i dyskutować na tematy związane z grą Panzar, od taktyki do historii świata, klanów i problemów technicznych.
Aby dyskusje pozostawały na oczekiwany przez nas poziomie przygotowaliśmy zestaw podstawowych zasad. Większość z nich to znane zdroworozsądkowe zasady uprzejmej konwersacji, jednakże prosimy o zaznajomienie się z nimi, by dowiedzieć się, czego od was oczekujemy. Zaznaczamy, że zasady mają charakter orientacyjny i administratorzy i zespół Panzar podejmują decyzje co do ewentualnych sankcji indywidualnie w każdym przypadku. Oznacza to, że pewne przypadki nie ujęte w tych zasadach wciąż mogą być traktowanie jako naruszenie zasad. Prosimy o używanie zdrowego rozsądku i kulturalne korzystanie z gry i Forum.

Podstawy:
Aby korzystać z forum należy się zarejestrować. Naciśnij przycisk „Rejestracja” na górze forum. Aby się zarejestrować należy zaakceptować zasady korzystania z usługi, które pojawią się po naciśnięciu przycisku. Zasady te pokrywają większość, ale nie wszystkie reguły dotyczące z użytkowania tego forum i gry Panzar.
Do założenia konta potrzebny jest adres e-mail. Jest on wymagany w celach weryfikacji i nie zostanie przekazany osobom trzecim, ani nie zostanie użyty do spamowania ofertami z naszej strony. Jeśli użyłeś tego samego adresu co do rejestracji w grze Panzar, dostaniesz biuletyn informacyjny jeśli wybrałeś opcję zapisanie się do niego.
Po zakończeniu rejestracji, można zacząć pisać. Nie wszystko jest jednak dozwolone.

Należy unikać:
  - Nękania i molestowania w jakiejkolwiek formie – w stosunku do innych użytkowników forum, pracowników Panzar, i osób trzecich. Nikogo.
  - Ostrego i wulgarnego języka, przekleństw jawnych i zamaskowanych
  - Ogłoszeń – jedynym wyjątkiem są osobiste ogłoszenia typu non-profit i powiązane z grą Panzar – Kanały Youtube, filmy z gry, poradnik i tym podobne.
  - Spamowania – powtórzeń, repostowania i postów nie wnoszących nic do dyskusji.
  - Flameowania, trollowania i offtopików – wyjątkiem są wyjątkowo sprytne bądź/i zabawne trolle. Ale nie liczcie na to.
  - Obraźliwe komentarze bądź treści – między innymi seksualne, brutalne, rasistowskie, nacjonalistyczne, polityczne, religijne, czy kulturalne. Skupmy się na grze (aluzje do narkotyków i innych nielegalnych czynności też się zaliczają do tej kategorii)
  - Zamieszczania linków do wyżej wymienionych.

Jeśli nie jesteś w stanie trzymać poziomu dyskusji, moderatorzy mogą udzielić ci pomocnej dłoni. Co zwykle nie kończy się dobrze. Jeśli uważasz, że zostałeś potraktowany niesprawiedliwie przez moderatorów, prosimy o kontakt na adres [email protected] by zgłosić zażalenie.


UWAGA: Powyższe zasady odnoszą się także do czatu w grze.


Mon Aug 12, 2013 1:52 pm
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 1 post ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.