PANZAR Forum
http://forum.panzar.gamepower7.com/

Zasady korzystania z forum i gry Panzar
http://forum.panzar.gamepower7.com/viewtopic.php?f=70&t=10612
Page 1 of 1

Author:  risu [ Mon Aug 12, 2013 1:52 pm ]
Post subject:  Zasady korzystania z forum i gry Panzar

Witamy na Forum gry Panzar!


Forum jest dostępne dla każdego zarejestrowanego użytkownika by omawiać i dyskutować na tematy związane z grą Panzar, od taktyki do historii świata, klanów i problemów technicznych.
Aby dyskusje pozostawały na oczekiwany przez nas poziomie przygotowaliśmy zestaw podstawowych zasad. Większość z nich to znane zdroworozsądkowe zasady uprzejmej konwersacji, jednakże prosimy o zaznajomienie się z nimi, by dowiedzieć się, czego od was oczekujemy. Zaznaczamy, że zasady mają charakter orientacyjny i administratorzy i zespół Panzar podejmują decyzje co do ewentualnych sankcji indywidualnie w każdym przypadku. Oznacza to, że pewne przypadki nie ujęte w tych zasadach wciąż mogą być traktowanie jako naruszenie zasad. Prosimy o używanie zdrowego rozsądku i kulturalne korzystanie z gry i Forum.

Podstawy:
Aby korzystać z forum należy się zarejestrować. Naciśnij przycisk „Rejestracja” na górze forum. Aby się zarejestrować należy zaakceptować zasady korzystania z usługi, które pojawią się po naciśnięciu przycisku. Zasady te pokrywają większość, ale nie wszystkie reguły dotyczące z użytkowania tego forum i gry Panzar.
Do założenia konta potrzebny jest adres e-mail. Jest on wymagany w celach weryfikacji i nie zostanie przekazany osobom trzecim, ani nie zostanie użyty do spamowania ofertami z naszej strony. Jeśli użyłeś tego samego adresu co do rejestracji w grze Panzar, dostaniesz biuletyn informacyjny jeśli wybrałeś opcję zapisanie się do niego.
Po zakończeniu rejestracji, można zacząć pisać. Nie wszystko jest jednak dozwolone.

Należy unikać:
  - Nękania i molestowania w jakiejkolwiek formie – w stosunku do innych użytkowników forum, pracowników Panzar, i osób trzecich. Nikogo.
  - Ostrego i wulgarnego języka, przekleństw jawnych i zamaskowanych
  - Ogłoszeń – jedynym wyjątkiem są osobiste ogłoszenia typu non-profit i powiązane z grą Panzar – Kanały Youtube, filmy z gry, poradnik i tym podobne.
  - Spamowania – powtórzeń, repostowania i postów nie wnoszących nic do dyskusji.
  - Flameowania, trollowania i offtopików – wyjątkiem są wyjątkowo sprytne bądź/i zabawne trolle. Ale nie liczcie na to.
  - Obraźliwe komentarze bądź treści – między innymi seksualne, brutalne, rasistowskie, nacjonalistyczne, polityczne, religijne, czy kulturalne. Skupmy się na grze (aluzje do narkotyków i innych nielegalnych czynności też się zaliczają do tej kategorii)
  - Zamieszczania linków do wyżej wymienionych.

Jeśli nie jesteś w stanie trzymać poziomu dyskusji, moderatorzy mogą udzielić ci pomocnej dłoni. Co zwykle nie kończy się dobrze. Jeśli uważasz, że zostałeś potraktowany niesprawiedliwie przez moderatorów, prosimy o kontakt na adres [email protected] by zgłosić zażalenie.


UWAGA: Powyższe zasady odnoszą się także do czatu w grze.

Page 1 of 1 All times are UTC + 1 hour [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/