PANZAR Forum
http://forum.panzar.gamepower7.com/

Czemu i jak sie je z ruskimi?
http://forum.panzar.gamepower7.com/viewtopic.php?f=71&t=11212
Page 1 of 1

Author:  mattw [ Mon Nov 04, 2013 4:59 pm ]
Post subject:  Czemu i jak sie je z ruskimi?

Witam, ja zaczynam gre i od razu patrze na liczbe graczy co jest masakrycznie mała! Mecze znajdowane na low lvl po 7-10minutach, u ruskich tych ludzi jest od groma.

1 Czemu zrobili tak glupio i nie polaczyli nas wszystkich razem?
2 Kiedy update z lvl? Jak wiem to rok jestesmy do tyłu..
3 Nie ma wszystkich itemow na 20 lvl, wiec maxowac te nizsze?

Author:  Karenira [ Mon Nov 04, 2013 5:10 pm ]
Post subject:  Re: Czemu i jak sie je z ruskimi?

1. Oficjalna wersja jest taka, że są za duże różnice w pingach, przez co gracze z Europy mogą być poszkodowani minimalnie dłuższym czasem reakcji na działania w grze. Poza tym co to za atrakcja grać i dostawać baty od Rosjan na 30 poziomie którzy od roku już w to grają? (było tak na starcie tego serwera - zapewniam Cię, że nie ma przyjemności w graniu z i przeciw grupie 3-4 gości, którzy sami wygrywają mecz).

2. 30 poziom zostanie wprowadzony, gdy będzie to rozsądne z punktu widzenia balansu gry, to znaczy doświadczone postacie będą mogły grać z doświadczonymi, a niedoświadczeni z niedoświadczonymi. To jednak zależy od ilości graczy w ogóle i dopóki polulacja na serwerze europejskim nie przekroczy jakiejś tam założonej przez twórców granicy, nie spodziewajmy się 30 poziomów. Dodam tylko, że ponoć trwają prace nad wrzuceniem klienta gry na Steama - kiedy to stanie się faktem (nieoficjalne plotki mówią: do końca roku), będzie większy napływ nowych ludzi i zostanie wprowadzona możliwosć osiągniecia 30 poziomu.

3. Od poziomu 14 do 20 masz przedmioty, które są maksymalne na tym serwerze i możesz skupiać się na ich rozwijaniu i ulepszaniu. Po odblokowaniu 30 poziomu także nie bedzie wszystkiego na 30, tylko przedział 24-30.

Page 1 of 1 All times are UTC + 1 hour [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/