View unanswered posts | View active topics It is currently Thu Mar 28, 2024 11:36 am



Reply to topic  [ 3 posts ] 
Pytania poczatkujacego 
Author Message

Joined: Thu Jun 30, 2016 3:25 pm
Posts: 1
Reply with quote
Post Pytania poczatkujacego
Witam. Mam pare pytan zanim 1 raz odpale Panzara

1) Jak duze znaczenie ma tutaj wpakowana realna kasa
2) Z reguly grywam klasami ciezko opancerzonymi, walczacymi wrecz. Co tutaj jest dla mnie warte polecenia? Odnajduje sie takze w grze tankami, za to gorzej z postaciami polegajacymi w wiekszosci na CC
3) Systemy ulepszen?
4) Pewnie jest sporo rzeczy o ktorych jeszcze nie wiem a "wyjadacze" wiedza co maja przekazac poczatkujacym. Prosilbym o takie info ;)

Pewnie jest to zly dzial forum jednak nieznalazlem dzialu typu "Poczatkujacy".


Thu Jun 30, 2016 3:30 pm
Profile
User avatar

Joined: Mon Jun 02, 2014 11:09 pm
Posts: 416
Location: Poland!
Reply with quote
Post Re: Pytania poczatkujacego
E tam, ważne że na polskiej części forum xD

---

Najważniejsze pytanie, to chyba właśnie to o kasę :d Szczerze mówiąc trochę ciężko mi stwierdzić, dużo się pozmieniało. Wydaje mi się, że na samym początku, o ile przebijesz się przez długie czasy czekania dla nowych graczy, nie musisz płacić nic. I tak bym radził, żeby zobaczyć czy Ci się w ogóle gra spodoba. A potem... cóż, będzie ciężko. Radziłbym po prostu zainwestować parę złotych w czasowe konto VIP :) To chyba najlepsza inwestycja - przede wszystkim dostajesz znacznie więcej surowców.

---

Obawiam się że CC w tej grze jest dość ważne :d No ale jak chcesz, to masz klasę typu tank. Nazywa się... TANK. I jak prawdziwy czołg, nie dość że ciężko go ubić, to jeszcze sam bije niemało. No i ma tarczo-barierę, która blokuje w zasadzie wszystko co próbuje wpaść przez jej przód (ze środka można normalnie wszystko robić). Do tego dochodzi przyciąganie przeciwników, przewracanie ich, tauntowanie, etc. Niestety, ze względu na to że to typowy front-liner, musi być na bieżąco z ekwipunkiem praktycznie zawsze.

---

W zasadzie są dwa typy ulepszeń. Pierwszy to runy - ich okruchy wypadają z bitew, po uzbieraniu pięciu takich samych masz chyba 70% szansy na crafting małej runy, którą możesz wsadzić w ekwipunek. Jeżeli uzbierasz 5 małych, to możesz spróbować stworzyć z nich z 50% szans dużą runę. Runę z ubranka można wyciągnąć tylko poprzez włożenie innej, albo sprzedanie przedmiotu, ale jej samej nigdy nie tracisz. Różne typy run dodają różne bonusy, możesz mieszać jak chcesz.
Drugi to w zasadzie jest niewart stosowania na początku, do niego służy złoto (drop bitewny). Najzwyczajniejsze boostowanie statystyk itemu. Za każdym razem gdy chcesz wylosować jakiś tam upgrade, płacisz złoto. Gdy jakiś Ci się spodoba, płacisz, przedmiot się ulepsza, a cena rośnie. Maks 20 razy na przedmiot. Najczęściej ulepsza się gdy masz już jakieś dobre itemy, chociaż robi się to wtedy koszmarnie drogie, ale nikt nie broni brać się za to wcześniej.

---

Od pewnego momentu gry, po bitwie masz wybór czy bardziej chcesz poświęcić się ku złotu, czy doświadczeniu. Ja bym radził levelować jak najwolniej - farma jak się da. Do tego, jeżeli faktycznie zaczniesz tankiem, przyzwyczajaj się do obsługi swojej magicznej tarczy, jest to jeden z najważniejszych i najpotężniejszych skilli. No i ucz się blokować, dużej ilości złycz rzeczy da się uniknąć po prostu trzymając ten ctrl ;d

_________________
Panzar... Panzar Boy.. Panzar! Hahaha!
    Bum Tararara! Za oknami noc!
    Czego chcesz dziewczyno, ja wiem - Panzara!
    Bum Badiradira! Chodź kochanie, chodź!
    Nie bój, nie bój się Panzara, oo!


Thu Jun 30, 2016 4:00 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:56 pm
Posts: 939
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Pytania poczatkujacego
Zgodzę się z większością oprócz tego że tank musi być na bieżąco z eq. Jako że to postać z reguły mająca najwięcej hp najmniej cierpisz na braki w ekwipunku. Poza tym to taki typowy support, tego przyciagnie, tego przewróci, przed tym osłoni itp. Imho niepotrzebny mu jest żaden większy dmg (i wcale takiego nie ma w porównaniu do innych postaci), bije z reguły tylko po to żeby pofarmić cp (class points - użycie większości skilli kosztuje konkretną liczbę cp za skill).

Mimo wszystko osobiście polecam na początek pograć gunnerem, najłatwiej i najszybciej ogarniesz która postać jakie ma zadania.

Jako tank - magiczna tarcza przede wszystkim! Jakkolwiek wydawałoby się to dla ciebie nudne.


Fri Jul 01, 2016 12:30 am
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 3 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.