View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Mar 29, 2024 12:31 am



Reply to topic  [ 4 posts ] 
Pytanie co do gry 
Author Message

Joined: Fri Sep 13, 2013 10:01 am
Posts: 1
Reply with quote
Post Pytanie co do gry
Być może i mój temat będzie rozpatrywany w kategorii żali, aczkolwiek moja frustracja sięga już zenitu. Posiadam tanka obecnie na 20 poziomie. Gra powiedzmy do tego poziomu 12-13 była bardzo przyjemna, byłem zadowolony, zajmowałem miejsca w środku rankingu nie rzadko powyżej. Wymęczyłem krótko mówiąc ten 20, nie mając praktycznie ekwipunku. Teraz jednak gra nie sprawia mi już w ogóle przyjemności. Jest wręcz tragicznie i cały czas widzę obelgi pod moim adresem na czacie etc. Nagle pojawili się jacyś inkwizytorzy, mający damage z kosmosu. Jaką przyjąć taktykę? Otwarta wymiana ciosów? Zdycham w kilka sekund. Stanie na bloku aż mu się znudzi? Próbowałem. Nie znudzi mu się, będzie nawalać, aż zginę. Ucieczka? Inkwizytor ma spory zasięg, dostane idealnie w plecy i leże na hita. Nawet głupiej wiedźmy nie jestem w stanie zabić bo ma ogromną ilość punktów zdrowia. Nawet seria typu: shield strike + nawalanka, nie jest w stanie jej powalić. Zdycham na zaledwie jeden głupi crushing blow. Nie rozumiem tego i proszę o odpowiedź tych co mają doświadczenie większe czy jest to wina tego, że ja nie wydaje na tą grę pieniędzy czy powinienem sobie dać spokój bo jestem, że tak powiem faktycznie zerem w tą gre, jak piszą na czacie?


Fri Sep 13, 2013 10:29 am
Profile

Joined: Mon Aug 12, 2013 9:50 am
Posts: 63
Reply with quote
Post Re: Pytanie co do gry
Spróbuj poczytac i pooflądac poradniki, np ten:

https://www.youtube.com/watch?v=i4bbHyeZbOg


Fri Sep 13, 2013 1:10 pm
Profile
User avatar

Joined: Wed May 29, 2013 11:09 am
Posts: 59
Reply with quote
Post Re: Pytanie co do gry
Ogólnie to doskonale Cię rozumiem :) Inkwizytorzy są bardzo ciężcy do zabicia. Wszystko przez eye of the wolf, który odnawia im cały pasek kondycji. Grając tankiem ogólnie polecam shield strike kiedy uderza cię zwykłymi ciosami. Kiedy leży oczywiście wrzucasz mu silny atak. Masz także możliwość ucieczki. Pamiętaj, że rpzez to że nawalają cię szybko, tobie rośnie szybciej kondycja z umiejętności, ze każdy atak na tarczę regeneruje ci wytrzymałość. Musze jednak przyznać, że inkwi na 20 są naprawdę wymagającymi przeciwnikami, zwłaszcza z pełnym ekwipunkiem i amuletami. Nie pozostaje Ci nic innego jak ćwiczyć :) Możesz poprosić o pomoc wiedźmę lodu. Wtedy rozwala sie go o wiele szybciej. także ognista siostra powinna być w stanie ci pomóc.
Powodzenia.

_________________
Recently I play as:
BurningIce [ Frost ] [ 20 ]
Fray_PL [ Paladyn ] [ 20 ]



Mon Sep 16, 2013 5:07 pm
Profile
User avatar

Joined: Wed Aug 14, 2013 1:14 am
Posts: 161
Location: Great Family
Reply with quote
Post Re: Pytanie co do gry
Myślę że problemem nie jest to że nie umiesz grać.
Przegrywasz ponieważ przeleciałeś do poziomu 20 nie mając nic. A nawet jeśli masz pełny gear z 10 poziomu, to jest to nic w porównaniu z full gearem 14 - 20 i jedenastoma runami.

Moją radą jest: załóż sobie nowego tanka do poziomu 11 i nim sobie graj. Trenuj, zbieraj materiały na gear. Jeśli będziesz miał ochotę grać dalej, to tylko wtedy jeśli postanowisz wydać pieniądze i kupić za to rzeczy. Plują się ponieważ jesteś tankiem - twoim zadaniem jest przyjmować na klatę, nie umierać jako pierwszy w sekundę.
Ucieczka nie ma sensu, a taktykę mógłbyś obrać jedynie mając jakiekolwiek szanse na przeżycie.
Jeśli napakowany inkwizytor dopadnie twojego słabego tanka, to nawet wysoki współczynnik obrony Ci nie pomoże.

_________________
My other characters description:
GUN- I named him Armatte Baggins, which means little man with a big gun
FIRE- I named her Greta Soft, because you can freely stand on her skyfire
SAP- He's a Baguette Maker, knowing that full warrior is a strong warrior


Wed Sep 18, 2013 3:37 pm
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 4 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.