View unanswered posts | View active topics It is currently Thu Mar 28, 2024 10:01 pm



Reply to topic  [ 1 post ] 
Sprawy klanowe 
Author Message
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Sprawy klanowe
Ja mam taką sugestię dotyczącą funkcjonowania klanu. Nie wiem czy coś to da, ale brakuje kilku funkcji, których implementacja nie powinna być jakoś szczególnie skomplikowana.

Przede wszystkim brakuje możliwości nadania uprawnień zarządzania klanem większej ilości osób - jeden administrator to zdecydowanie za mało, ktoś może mieć awarię, wypadek, niespodziewany wyjazd i nagle klan staje się martwy. Oprócz tego przydałaby się możliwość wydzielenia osób, które mogłyby rekrutować do klanu w czasie gdy nie ma lidera - coś na zasadzie oficerów. Bo przecież fizycznie nie jest możliwe siedzenie 24h na dobę w grze i pilnowanie czy nie ma chętnych do zrekrutowania.

Druga sprawa to coś na kształt tablicy ogłoszeń - Z większością osób w klanie ma się kontakt wyłącznie w grze, a każdy ma własne godziny przeznaczone na zabawę, więc ciężko przekazywać informacje na temat meczów, treningów, aktualnego adresu temaspeaka itp. A wystarczyłoby niewielkie pole z możliwością wpisania tam przez kogoś wyznaczonego odpowiedniej informacji - nawet na 100-200 znaków.


Sun Aug 25, 2013 5:25 pm
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 1 post ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.