View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Mar 29, 2024 1:29 am



Reply to topic  [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Zbroje i górne części ekwipunku. 
Author Message

Joined: Fri Mar 04, 2016 8:44 am
Posts: 6
Reply with quote
Post Zbroje i górne części ekwipunku.
Cześć.

Jako stary wyjadacz panzara troche mnie zasmucił fakt po powrocie do niego, że nie ma teraz mozliwości zniszczenia bądź zdjęcia tak zwanego "Ekwipunku rekruta".
Pamiętam jak kiedyś inkwizytorzy potrafili naparzać się w prawie kompletnym ekwipunku. Oczywiście brak zbroji i pasa pokazywał muskulature ich w pełnej okazałości :D

Mam taką sugestie i pytam jednocześnie, tylko nie wiem ile osób się ze mną zgodzi.

Czy jest mozliwość wprowadzenia do gry takiej opcji jak ma hełm? Mam na myśli, że hełm jest normalnie założony ale ma opcje ukrycia go. Fajne to by było gdyby wprowadzona została taka opcja do Zbroji i Pasa lub samej zbroji w przypadku Krasnoludów i wiedźm :D

Co o tym myślicie? ;)

Czekam na opinie :3


Fri Mar 04, 2016 8:54 am
Profile
User avatar

Joined: Mon Jun 02, 2014 11:09 pm
Posts: 416
Location: Poland!
Reply with quote
Post Re: Zbroje i górne części ekwipunku.
Nie ma szans. Gdyby dali taką możliwość, to po prostu byłoby to nadużywane, przede wszystkim na średnich effach. Brak widocznej zbroi = brak możliwości oszacowania możliwości gracza. Inaczej walczysz z kimś, kto widzisz że jeszcze ma lekki ekwipunek, a inaczej z takim co ma epicki.

Tak, podobnie będzie ze strojami dla klas, ale te będą tak rzadkie i elitarne że w zasadzie to to o czym mówię się nie będzie stosować :d

_________________
Panzar... Panzar Boy.. Panzar! Hahaha!
    Bum Tararara! Za oknami noc!
    Czego chcesz dziewczyno, ja wiem - Panzara!
    Bum Badiradira! Chodź kochanie, chodź!
    Nie bój, nie bój się Panzara, oo!


Fri Mar 04, 2016 4:46 pm
Profile

Joined: Fri Mar 04, 2016 8:44 am
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Zbroje i górne części ekwipunku.
"Brak widocznej zbroi = brak możliwości oszacowania możliwości gracza. Inaczej walczysz z kimś, kto widzisz że jeszcze ma lekki ekwipunek, a inaczej z takim co ma epicki."

Tu się z Toba nie zgodzę. Ekwipunek lub umiejętności mozna teraz łatwo oszacować po samej efektywności. Po 2 co jeśli twórcy wpadna na pomysł, żeby na wakacje stworzyć kostiumy kompielowe? Wtedy to już wogóle całe eq będzie ukryte :P To samo tyczy cię tych kostiumów, które maja dopiero wejść. Jak zostana wprowadzone, to też nie będzie wiadomo kto ma jakie eq. Dlatego ja twierdze, że taka opcja jak ukrycie górnej części eq byłaby jak najbardziej fajnym urozmaiceniem gry


Sun Mar 06, 2016 9:24 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:56 pm
Posts: 939
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Zbroje i górne części ekwipunku.
O nie, stary, nie, całkowicie chybione stwierdzenie. Efektywność to bezwartościowa liczba oparta o fatalny system. Taką samą efektywność i eq może mieć gośc na 15 levelu co ma inny gość na 30 levelu, taką samą efektywność może mieć gość z 2x lepszymi statami postaci od ciebie co daje mu naprawdę wielką przewagę i nawet jeśli gość ma przegrane 30 godzin w tą grę to ty po 150 godzinach i tak możesz mieć problem z grą w takiej bitwie, bo zwyczajnie np. taki gunner będzie cie zdejmował w sekunde, że zwyczajnie nie będziesz mógł nigdzie wyjrzeć.


Sun Mar 06, 2016 11:35 pm
Profile

Joined: Fri Mar 04, 2016 8:44 am
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Zbroje i górne części ekwipunku.
Hmm może faktycznie macie racje. Ale i tak jestem za wprowadzeniem takiej opcji jak w głównym wątku :D


Mon Mar 07, 2016 3:40 pm
Profile

Joined: Fri Mar 04, 2016 8:44 am
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Zbroje i górne części ekwipunku.
I tak oto kolejna teoria na temat eq upadła >.> Inkwizytor latający w szacie podstawowej, z całą resztą eq (wszystko +20) 3200 eff >.> W tym momencie potwierdziła się moja teoria, że ukrycie eq nie jest złym pomysłem


Mon Mar 14, 2016 1:47 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:56 pm
Posts: 939
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Zbroje i górne części ekwipunku.
Ale że niby co? ;o od 2500 effa są ludzie z full eq (co oczywiście nie znaczy że wszyscy, ale co też nie znaczy że są to śladowe ilości).


Tue Mar 15, 2016 1:14 am
Profile

Joined: Fri Mar 04, 2016 8:44 am
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Zbroje i górne części ekwipunku.
Śladowe ale jednak. Także ja dalej utrzymuje swoje, że ukrycie górnej partii eq to fajny pomysł. A i jak sie ma ten kostium huntera czy ten steampunkowy, to jakby nie było całe eq też jest ukryte. Nawinełem się już na kilka postaci z kostiumami i to nie były fajne pojedynki


Mon Mar 28, 2016 8:46 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:56 pm
Posts: 939
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Zbroje i górne części ekwipunku.
przemox200 wrote:
Śladowe ale jednak. (...) Nawinełem się już na kilka postaci z kostiumami i to nie były fajne pojedynki


Dwa argumenty przeciwko twojej własnej propozycji.


Tue Mar 29, 2016 12:48 am
Profile

Joined: Fri Mar 04, 2016 8:44 am
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Zbroje i górne części ekwipunku.
Oj tam xD Zmieniając delikatnie temat. Kostiumy z tego co pamiętam miały lecieć ze skrzynek umarlaka, ale z tego co zauważyłem tak nie jest. Skąd wziąć więc kostium?


Fri Apr 01, 2016 7:59 pm
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.