View unanswered posts | View active topics It is currently Sat Mar 25, 2023 12:04 pmReply to topic  [ 3 posts ] 
Model płatności 
Author Message

Joined: Sun Oct 23, 2016 2:32 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post Model płatności
Witam,
Otóż jestem tutaj z zapytaniem, jaki cel miało dodanie tych amuletów, run, statystyk broni czy zbroi w grze a'la FPS w której mają (podobno) liczyć się umiejętności gracza, a nie czas i pieniądze zużyte na grę? Nie lepiej byłoby dla tej gry iść w kierunku class shootera np. TF2 czy Overwatch + płatne zbroje, emotki, teksty, bronie, które jedynie upiększają wygląd danej klasy? Dobrym rozwiązaniem byłaby też możliwość zmiany klasy podczas gry, aby dostosować się do przeciwników/sojuszników lub sytuacji. np. po jakiego grzyba grać saperem na drugim punkcie gdy respawn point jest tak blisko i teleporter jest praktycznie useless, a paladyn czy freezer, których nie ma w drużynie przydali by się bardziej?
Gra ma naprawdę wielki potencjał. Ładnie wygląda, oryginalne klasy postaci, z których każda jest kompletnie inna. Smutno mi gdy widzę takie pustki na forum i w grze, gdzie 95% graczy stanowią Rosjanie, ale cóż. to wszystko ma swoje usprawiedliwienie.
Zapraszam do dyskusji :)


Sun Oct 23, 2016 2:41 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:56 pm
Posts: 939
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Model płatności
Temat poruszany wielokrotnie;)
Błędnym pytaniem jest pytanie o cel. Należy zapytać o powód. Powodem jest oczywiście głupota, ignorancja i niereformowalność deweloperów gry.
Jeśli chodzi o zmienianie klasy podczas bitwy - imho jest to zły pomysł. W tym temacie "wystarczy" tylko poprawić matchmaking tak, aby właśnie nie było tych braków w klasach "tylko po jednej stronie" albo wynikłych z obecności innych klas (2 gunnerów i 2 siostry ognia vs brak tanka itp.).
Gra ma wielki potencjał, każdy się z tym zgadza. Również mi smutno.


Sun Oct 23, 2016 9:00 pm
Profile

Joined: Sun Oct 23, 2016 2:32 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post Re: Model płatności
Jeżeli chodzi o zmianę klas to rzeczywiście gdyby matchmaking poprawili to wszystko by było ok, ale myślę, że dodatkowo sama gra wymagałaby więcej strategii dzięki temu, żeby dla przykładu zgadać się z teamem, że bierzemy takie i takie klasy, ale oczywiście z jakimiś ograniczeniami do powiedzmy 2 takich samych w 1 teamie. :P


Mon Oct 24, 2016 2:35 pm
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 3 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.