View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Apr 26, 2024 11:43 am



Reply to topic  [ 6 posts ] 
Problem z wczytaniem mapy 
Author Message
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:19 am
Posts: 30
Reply with quote
Post Problem z wczytaniem mapy
Nie wiem co jest, dzisiaj rano próbowałem zagrać sobie w Panzara lecz mam dziwny problem techniczny. Po włączeniu gry wszystko dzieje się jak zwykle, jednak gdy dochodzi do wczytywania mapy to niby ją czyta (kręci się kółko), a potem nagle wszystko szlak trafia i pojawia mi się ekran z napisem "Loading" lub "Waiting", potem znów wczytuje inną z kolei mapę. Pokręci się chwile kółeczko i trach - znów to samo. Po kilku takich razach w końcu pokazuje się okienko: "Connection lost". Jestem z deczka zażenowany bo wczoraj było wszystko dobrze, gra działała bez żadnych problemów. Czy to wina internetu? Ale czy on nagle mógł stać się za słaby dla Panzara? ;(


Fri Aug 30, 2013 10:44 am
Profile

Joined: Mon Aug 12, 2013 9:50 am
Posts: 63
Reply with quote
Post Re: Problem z wczytaniem mapy
Witaj.

Po pierwsze: spróbuj zastosować wskazówki z tego wątku: viewtopic.php?f=75&t=10618

Większość problemów wynika z braku uprawnień dla gry, więc po upewnieniu się, że gra uruchamia sie z uprawnieniami administratora, jeśli problem wciąż sie powtarza spróbuj wejść do c:\Users\user_name\AppData\Roaming\Awesomium\ i skasuj katalog awesomium, zrestartuj komputer, i uruchom panzar ponownie jako adminisrator.

Jeśli nie pomoże, napisz na [email protected], z załączeniem plików dxDiag, msConfig i Logbackups


Fri Aug 30, 2013 11:09 am
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:19 am
Posts: 30
Reply with quote
Post Re: Problem z wczytaniem mapy
Teraz nie dość, że mam takie problemy i jakimś cudem udało mi się wbić to z niewiadomych przyczyn rzekomo korzystałem ze speedhacka i dostałem ostrzeżenie -,- Nie rozumiem tego! Nigdy nie korzystałem, nie korzystam i nie będę korzystać z niedozwolonego oprogramowania!!


Fri Aug 30, 2013 10:22 pm
Profile

Joined: Mon Aug 12, 2013 9:50 am
Posts: 63
Reply with quote
Post Re: Problem z wczytaniem mapy
Czasami problemy z ustawieniami sieci oraz lagiem powodują ostrzeżenia.


Mon Sep 02, 2013 8:57 am
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:19 am
Posts: 30
Reply with quote
Post Re: Problem z wczytaniem mapy
A czy powinienem się obawiać tego ostrzeżenia? Co będzie, gdy drugi raz tak mi się zdarzy? Nie chciałem mieszać tej poprzedniej sprawy do której napisałem do supportu z tą, aczkolwiek to pewnie jedno i to samo ale do poprzedniej nawet odpowiedzi nie dostałem.


Mon Sep 02, 2013 1:04 pm
Profile

Joined: Mon Aug 12, 2013 9:50 am
Posts: 63
Reply with quote
Post Re: Problem z wczytaniem mapy
dopuki nie zweryfikujemy, że naprawdę uzywasz speedhacka, nic ci nie grozi


Mon Sep 02, 2013 1:44 pm
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 6 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.