View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Apr 19, 2024 5:05 pm



Reply to topic  [ 7 posts ] 
Wymiekam (CryInput.dll) 
Author Message

Joined: Tue Nov 05, 2013 11:02 pm
Posts: 10
Reply with quote
Post Wymiekam (CryInput.dll)
Po wcisnieciu "Graj" w luncher'rze pojawia sie error Cryinput.dll coudnt be loaded. Przerylem wszystko w necie. Posćiagalem najnowsze wersje directx i sterownikow graficznych. Zainstalowalem directx ktorego support dodaje razem z gra, uruchamialem jako administrator etc. Mam windows 7 Directx 11 teraz chyba wersje june 2010. I nie mam pomysłu naprawde jak to odpalic :/


Tue Nov 05, 2013 11:08 pm
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Wymiekam (CryInput.dll)
Czasami pojawiają się takie problemy po zaktualizowaniu DirectX. Po prostu upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję. A jesli problem nadal się pojawia, spróbuj znaleźć w sieci program do czyszczenia rejestru, który usunie z Twojego komputera nieaktualne i uszkodzone pliki .dll. Potem oczywiście należy zainstalować DirectX na nowo (może być wersja z katalogu gry Panzar\PnzTools\Redist\DX\DXSETUP.exe), a jeśli problem będzie się powtarzał - daj znać.


Wed Nov 06, 2013 12:21 pm
Profile

Joined: Tue Nov 05, 2013 11:02 pm
Posts: 10
Reply with quote
Post Re: Wymiekam (CryInput.dll)
Wyczyściłem komputer "CCleaner"'em zainstalowalem direx z katalogu panzar, btw 2 razy juz przeinstalowalem gre, calkowicie usunalem bibliotki C++ i zainstalowalem najnowsze, directx mam 11 z june 2010, service pack 1 i naprawde juz mi brakuje pomysłu co z tym zrobic... :(

Ps. mam dobrego kompa 3ghz 4giga ramu gforce gs450 crysis 2 i 3 smigaja mi bez problemu a to jest chyba na ich silniku z tego co slyszalem.


Wed Nov 06, 2013 6:23 pm
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Wymiekam (CryInput.dll)
A masz wszystki aktualne sterowniki (do karty graficznej na przykład) oraz aktualizacje Windows (łacznie z .NET Framework)?


Wed Nov 06, 2013 6:52 pm
Profile

Joined: Tue Nov 05, 2013 11:02 pm
Posts: 10
Reply with quote
Post Re: Wymiekam (CryInput.dll)
Yep najnowsze nvidi z oficialnej strony i net framework 4.5

Instalator internetowy pakietów DirectX End-User Runtime ze strony microsoftu mowi ze juz bardziej aktualniejszej bazy directx runtime nie moge miec.
A wkomunikacie błedu pisze ze mam zainstalowac najnowszego directx ... ~~


Wed Nov 06, 2013 7:01 pm
Profile

Joined: Tue Nov 05, 2013 11:02 pm
Posts: 10
Reply with quote
Post Re: Wymiekam (CryInput.dll)
Ktokolwiek ? juz drugi dzien 8 godzine mecze to i naprawde brak pomysłów juz mam :(


Wed Nov 06, 2013 7:58 pm
Profile

Joined: Tue Nov 05, 2013 11:02 pm
Posts: 10
Reply with quote
Post Re: Wymiekam (CryInput.dll)
Cóż po długim tentegowaniu udalo mi sie odpalic ta gre... Problem jest tej natury iż poprostu mam windows 7 64 bit a to mi sie za choinke nie chce odpalic na 64 bitach wiec PO zrobieniu check files w lancherze przegrywam brutalnie wszystkie pliki z katalogu bin32 do bin 64 i nadpisuje je. Potem maxymalizuje lunchera i klikam graj no i wszystko sie odpala w 32bitach. Narazie nie znalazlem prostszego sposobu jak odpalic ta gre majac windows 64 w 32 bitach.

PS fajnie ze support w tej grze wogole nie istnieje. 4 maile napisalem do dzialu pomocy po angielsku i po polsku i przez tydzien nikt nie raczyl nawet odpisac ze maja mnie w dupie.


Thu Nov 07, 2013 7:41 pm
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 7 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.