View unanswered posts | View active topics It is currently Sat Apr 27, 2024 3:57 am



Reply to topic  [ 3 posts ] 
problem z mysza/kursorem 
Author Message

Joined: Wed Nov 06, 2013 5:26 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post problem z mysza/kursorem
Witam

Jak mogę zmienić lub dopasować ustawienia gry żeby kursor miał "zasięg" na całe okno? 1/4 dolnej części gry jest niedostępna dla kursora. Sprawdzałem w okienku i full screen - ten sam problem. O ile wybór dwóch dolnych klas jest możliwy za pomocą klawiszy (strzalek) - to nijak nie da się nic zrobić z umiejętnościami umieszczonymi najniżej.


Wed Nov 06, 2013 5:33 pm
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: problem z mysza/kursorem
A jesteś pewien że nie masz w tle uruchomionego niczego, co wyświetla niewidzialne okienko nad obrazem i dlatego kursor nie działa? I czy problem pojawia się tylko na ekranie wyboru klasy czy też w całej grze?


Wed Nov 06, 2013 6:57 pm
Profile

Joined: Wed Nov 06, 2013 5:26 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post Re: problem z mysza/kursorem
Najciemniej pod latarnią ;] Sprawdziłem wszystkie oczywiste rozwiązania, wyłączyłem wszystko co tylko się dało, przeinstalowałem grę, odpalałem na różnych wersjach językowych, w różnych trybach (okno/full) oraz rozdzielczościach i problem ciągle był ten sam. Od momentu odpalenia gry 1/4 przestrzeni była niedostępna, czyli przy wyborze klasy i w grze.

Najbardziej irytujące w tym było to, że po skonczeniu misji nie można było "sięgnąć" myszą ani potwierdzić enterem/strzalkami, że zakończyłem misję. Zostawała opcja alt+f4 lub esc -> zakończ grę.

Stwierdziłem, że nie będę się irytował, bo nie o to w grach chodzi i skończyłem zabawę.

Pozdrawiam, może jakieś rozwiązanie przyda się komuś w przyszłości.


Wed Nov 06, 2013 7:52 pm
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 3 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.