View unanswered posts | View active topics It is currently Thu Apr 18, 2024 5:07 pm



Reply to topic  [ 6 posts ] 
Problem z uruchomieniem gry przez steam 
Author Message

Joined: Tue Nov 26, 2013 3:55 pm
Posts: 3
Reply with quote
Post Problem z uruchomieniem gry przez steam
Witam.
Otoz jak w temacie wystapil u mnie dzis problem z uruchomieniem gry przez steam. Gre sciagnalem wczoraj gralem normalnie wsszystko elegancko chodzilo. Pare godzin temu tez moglem normalnie grac. Ale teraz nie moge uruhomic gry ze steam. Wpierw wyskakiwala informacja jeszcze w steamie cos tam "missing executable" teraz pojawia mi sie okienko launchera gry ale wyskakuje informacja "Wystapil blad. Skontaktuj się z dzialem wsparcia lub sprobuj ponownie pozniej". No wiec kontaktuje sie z dzialem wsparcia ;) Sprawa o tye dziwna ze jak uruchamiam z pliku exe to mi sie gra wlacza i moge sie zalogowac niby na swoje konto i byloby wszystko ok jakby nie to ze nie mam tam swojej postaci tak jakby to bylo nowe konto aczkolwiek jak probuje zrobic nowa postac z tym samym nickiem to pisze ze nick jest zajety a wiec ta postac gdzies tam jest ;)
Z gory dziek iza odpowiedz.


Tue Nov 26, 2013 4:04 pm
Profile

Joined: Tue Nov 26, 2013 4:19 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post Re: Problem z uruchomieniem gry przez steam
U mnie jest ten sam błąd jak odpalam gre przez steam, przez samo exe z folderu steam wyskoczyła mi strona do logowania, zrobiłem konto, ale nie moge już się zalogować do gry było coś napisane że utrata połączenia z serverem do aktualizacji czy coś takiego a teraz jak odpalam to wyskakuje "ups nie mozna polaczyc sie z serverem"

Trwaja jakies prace na serverach ?


Tue Nov 26, 2013 4:26 pm
Profile

Joined: Tue Nov 26, 2013 3:55 pm
Posts: 3
Reply with quote
Post Re: Problem z uruchomieniem gry przez steam
Hmm no to moze problem zwiazany z problemami na serwerze no ale dziwne to bylo ze moglem z pliku exe wejsc do gry a ze steam nie mimo ze juz ze steama gralem. Teraz tez mam problem z polaczeniem i nie da sie na konto wejsc na stronie oficjalnej zobaczymy jak bedzie potem ;)


Tue Nov 26, 2013 4:31 pm
Profile

Joined: Tue Nov 26, 2013 3:55 pm
Posts: 3
Reply with quote
Post Re: Problem z uruchomieniem gry przez steam
No nic wyglada na to ze problem juz sie rozwiazal, a bylo to spowodowane jakimis problemami z serwerem.. myslalem ze cos u mnie sie popsulo bo wczoraj jak byly prace na serwerze to pisalo a teraz zadnego info nie bylo ;) Temat do zamkniecia.


Tue Nov 26, 2013 4:56 pm
Profile

Joined: Tue Nov 26, 2013 4:19 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post Re: Problem z uruchomieniem gry przez steam
a ja wlasnie szedłem tutaj zeby napisac ze tez gre udalo mi sie odpalic jako administrator :D juz jestem po treningu lece zagrac meczyka


Tue Nov 26, 2013 5:06 pm
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Problem z uruchomieniem gry przez steam
W nocy mieliśmy drobną aktualizację gry, możliwe że na Steamie pojawiła się ona z niewielkim opóźnieniem, stąd problem klienta z połączeniem z serwerem.


Tue Nov 26, 2013 5:37 pm
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 6 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.