View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Apr 19, 2024 12:53 am



Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Jak maxowac skille na inkwizytorze ? 
Author Message

Joined: Fri Aug 23, 2013 7:40 am
Posts: 10
Reply with quote
Post Jak maxowac skille na inkwizytorze ?
Witam.
Mam problem z dopasowaniem skili do inkwi zeby był dobry prosze o pomoc ;)


Sat Aug 24, 2013 8:08 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:19 am
Posts: 30
Reply with quote
Post Re: Jak maxowac skille na inkwizytorze ?
Moim skromnym zdaniem w pierwszej kolejności backstab, potem invisibility. Ważne są także skille pasywne dodające mystery i zdrowie. Zresztą co ja się będę rozwodzić tutaj masz mniej więcej rozrysowane to w poradniku Fray-a:
Code:
http://www.youtube.com/watch?v=IiFGc464VvY&feature=share&list=PLBJsFAGjOamW643ZMacwWg2goichsb_gA


Sat Aug 24, 2013 8:29 pm
Profile
User avatar

Joined: Wed May 29, 2013 11:09 am
Posts: 59
Reply with quote
Post Re: Jak maxowac skille na inkwizytorze ?
Build typa, który po prostu miażdży w tej grze (MindHunter):
http://www.warlegend.net/wp-content/upl ... hunter.jpg
Pozdrawiam

_________________
Recently I play as:
BurningIce [ Frost ] [ 20 ]
Fray_PL [ Paladyn ] [ 20 ]



Sat Aug 24, 2013 11:25 pm
Profile

Joined: Fri Dec 27, 2013 1:39 am
Posts: 2
Reply with quote
Post Re: Jak maxowac skille na inkwizytorze ?
witam, gram w to od niedawna. Powiedzcie mi jak rozdać umiejętności w ołtarzu?

mam 6 lvl i moge dać tylko w jeden skill, ktory podobno jest cienki, a mam na szaro np. zwiekszony dmg za bicie od plecow ;/

mowiac inaczej. moge tylko wziac skill "piasek w oczy" i nic innego, a nie chce tego skila tylko "cios w plecy", mam 5 dostepnych pkt umiejetnosci


Mon Dec 30, 2013 12:49 am
Profile
User avatar

Joined: Wed Aug 14, 2013 1:14 am
Posts: 161
Location: Great Family
Reply with quote
Post Re: Jak maxowac skille na inkwizytorze ?
Cios w plecy jest bardzo ważny - jako inkwizytor musisz starać się podchodzić od tyłu.
W ten sposób większość wyeliminujesz zawsze, problemem są orkowie - ich tak łatwo nie zdejmiesz. Szczegónie tanka.
Rozwiń backstab jak najszybciej i łap okazje do cięcia z tyłu.

Piasek w oczy jest dobrym pomysłem, ponieważ przerywa użycie umiejętności przeciwnika.
Jak widać w buildzie inkwizytora wymienionego wyżej ani piasek ani kajdany nie zostały wybrane.
Jest to build dla gracza którego nie interesują nawet cele mapy. Ot biega i zabija kogo chce.

Masz dopiero 6 poziom, więc jeszcze dużo przed tobą.
Nie marnuj punktu na łuk ani drugi poziom zarazy.
Maksuj backstab, oko wilka i sprawiedliwy gniew.
Kowalstwo ulepszaj jeżeli zamierzasz samemu tworzyć przedmioty.
Na 20 poziomie jako ostatnią umiejętność wybierz błogosławieństwo.

_________________
My other characters description:
GUN- I named him Armatte Baggins, which means little man with a big gun
FIRE- I named her Greta Soft, because you can freely stand on her skyfire
SAP- He's a Baguette Maker, knowing that full warrior is a strong warrior


Mon Dec 30, 2013 1:33 am
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Jak maxowac skille na inkwizytorze ?
Mastrin1994 wrote:
mowiac inaczej. moge tylko wziac skill "piasek w oczy" i nic innego, a nie chce tego skila tylko "cios w plecy", mam 5 dostepnych pkt umiejetnosci

Niektóre umiejętności stają się dostępne dopiero po wybraniu 2, 9, 19 innych - cios w plecy pojawi się jak już coś wybierzesz, więc jeśli możesz tylko piasek w oczy, weź go.


Mon Dec 30, 2013 1:58 pm
Profile

Joined: Fri Dec 27, 2013 1:39 am
Posts: 2
Reply with quote
Post Re: Jak maxowac skille na inkwizytorze ?
Karenira wrote:
Mastrin1994 wrote:
mowiac inaczej. moge tylko wziac skill "piasek w oczy" i nic innego, a nie chce tego skila tylko "cios w plecy", mam 5 dostepnych pkt umiejetnosci

Niektóre umiejętności stają się dostępne dopiero po wybraniu 2, 9, 19 innych - cios w plecy pojawi się jak już coś wybierzesz, więc jeśli możesz tylko piasek w oczy, weź go.



no właśnie jedyną umiejętnością jaką moge wybrać jest piasek w oczy i nic innego ;/

Chciałbym dodać fakt iż przez 6 lat grałem w wowa, mam wielkie doświadczenie jeśli chodzi o taki styl gry, wielokrotnie owniłem wszystkich na battlegroundach a tutaj zasada jest ta sama, dlatego szukam buildu dla pro gracza, a zadaje pytania bo poprostu nie chce pozniej tracic kryształów na reset umiejetnosci.

EDIT: wydaje mi sie ze po update gry zmienil sie system rozdawania umiejetneosci. Otoz aby nauczyc sie backstap'a trzeba miec 2 inne umiejetnosci, z czego wladanie 2 mieczami nie liczy sie, wiec jedyna mozliwosc to dac na poczatku punkt w piasek w oczy, dopiero wtedy mozna dac backstap, nastepnie skill ktory podswietla rannych, nastepnie mistrzostwo walki dla inkwizytorow, i wtedy mozna dac punkt w ulepszenie backstapa lub ulepszenie podswietlania przeciwnikow, dalem w ta pierwsza opcje.

Innymi slowy, nie ma innego wyjscia z tej sytuacji, popsuli tym gre moim zdaniem bo kazdy bedzie mial (przynajmniej do pewnego lvla) ten sam build...


Tue Dec 31, 2013 1:58 am
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:56 pm
Posts: 939
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Jak maxowac skille na inkwizytorze ?
nie zwykłem grać inkwizytorem więc nie pamiętam jak to sie je, ale sądzę że pochopnym jest powiedzieć że ktoś zepsuł tą grę przez jakąś minimalną zmianę. wielkiego wyboru imho co do buildu nie ma przy żadnej postaci - maksować jedną, drugą albo trzecią rzecz, i dać inny skill na 20 lv. Poza tym nie ważne jaki masz build, jeżeli uważasz że swoje doświadczenie z wowa możesz przenieść tutaj to na tych 'do pewnego lvla' nie będziesz miał problemu z wygrywaniem potyczek.


Tue Dec 31, 2013 4:58 pm
Profile
User avatar

Joined: Sun Jan 26, 2014 7:56 pm
Posts: 9
Reply with quote
Post Re: Jak maxowac skille na inkwizytorze ?
Nie rozumiem... dlaczego w tym buildzie podanym wyżej jest wymaksowane kowalstwo?
W sumie w każdym którego podasz... nazwani pro graczami.. 3pkt w coś co w ogóle podczas walki się nie przydaje...
Chyba nie tylko ja uważam, że te które tutaj wrzucasz są raczej kiepskie... Albo może się nie znam.. nie wiem..


Mon Jan 27, 2014 4:02 am
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Jak maxowac skille na inkwizytorze ?
SarnaPL wrote:
Nie rozumiem... dlaczego w tym buildzie podanym wyżej jest wymaksowane kowalstwo?

Kiedyś było coś takiego jak szansa na wykonanie jakiegoś przedmiotu, która zależała m.in. od poziomu kowalstwa. A otem zostało to zmienione, szansa jest zawsze 100% a kowalstwo wpływa wyłącznie na czas tworzenia - i stąd w starszych poradach jest wymaksowane kowalstwo. ;)


Mon Jan 27, 2014 11:51 am
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 17 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.