View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Mar 29, 2024 12:27 am



Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Co się dzieje? 
Author Message
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:19 am
Posts: 30
Reply with quote
Post Co się dzieje?
Mam pytanie bo w zasadzie to co się dzieje jest co najmniej dziwne - Risu, JSarge i Gebe stracili na forum range 'Panzar Studio', facebook i twitter Panzar EU nie jest w ogóle obsługiwany. Wczoraj próżno było szukać streamu z turnieju jesiennego. Rejestracji na kolejny tydzień nie ma. Wszystko nagle usnęło nie ma żadnych informacji. Czy to już koniec europejskiego Panzara? Plotki z angielskiej jak i niemieckiej sekcji mówią o fuzji z RU, czy to rzeczywiście się stanie?


Thu Sep 19, 2013 10:02 pm
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Co się dzieje?
Fuzja byłąby świetnym rozwiązaniem, szczególnie dla doswiadczonych graczy, ale nie wiem czy akurat jest to związane z tym o czym piszesz - po lidze pojawił się news na stronie, co prawda z błędem, ale znaczy że ktoś tam jeszcze nad wszystkim czuwa.


Thu Sep 19, 2013 10:29 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:19 am
Posts: 30
Reply with quote
Post Re: Co się dzieje?
Oczywiście nie wiem, czy to wszystko wiąże się z tą fuzją. To są przypuszczenia z angielskiej części forum. Ale chyba widać wyraźnie, że cała ta sprawa jest grubymi nićmi szyta. Czekamy na jakieś oficjalne ogłoszenia.
Co do tej mniemanej fuzji to miałoby dobre i złe strony. Dobre takie, że faktycznie tego czekania byłoby mniej, lecz z drugiej strony jeszcze starcia z napakowanymi Rosjanami nie wróżą zbyt ciekawych meczy.


Fri Sep 20, 2013 8:36 am
Profile
Moderator
User avatar

Joined: Mon Jun 03, 2013 11:44 pm
Posts: 657
Location: Poland
Reply with quote
Post Re: Co się dzieje?
Akurat dopakować postać można szybko, szczególnie gdy ktoś ma zapasy lub kryształy. Bardziej martwiłyby mnie inne rzeczy - na przykład: co ze zdublowanymi nickami, co z ligą itp.


Fri Sep 20, 2013 11:29 am
Profile
User avatar

Joined: Wed May 29, 2013 11:09 am
Posts: 59
Reply with quote
Post Re: Co się dzieje?
W gruncie rzeczy mnie najbardziej zastanawia, co stało się z ludźmi wymienionymi w pierwszym poście,
z których dwójka mi swego czasu pomogła :) Ciekawe czy będą o nich jakieś informacje.
Swoją drogą kto jest w tym momencie administratorem/moderatorem polskiej sekcji?
Co do samej fuzji to zgadzam się, że to mega sprawa dla doświadczonych graczy, jednak to nowi mają
najwięcej problemów. W godzinach popłudniowych i wieczornych nigdy nie ma problemów ze znalezieniem gry
powyżej 10 poziomu.
Widziałem jak Rosjanie grają i moim zdaniem to naprawdę nie dla przeciętniaka :)

_________________
Recently I play as:
BurningIce [ Frost ] [ 20 ]
Fray_PL [ Paladyn ] [ 20 ]



Fri Sep 20, 2013 7:18 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:19 am
Posts: 30
Reply with quote
Post Re: Co się dzieje?
Rosjanie całkowicie przejmują kontrolę nad forum, z tego co widzę. Wszyscy nabrali wodę w ustach. Na angielskim forum bulwersują się, że nie otrzymują odpowiedzi ani na maile ani na PM. Na jakiekolwiek problemy techniczne na forum nikt nie odpowiada, pewnie na supporcie też nie. To co się dzieje zaczyna nie być śmieszne. Co do gry Rosjan to wystarczy zerknąć na streamy co są na panzar.ru. Wymiatają nieziemsko do tego full amulety... Ci którzy nie wydają grosza na grę tak jak ja są skończeni na zawsze. Teraz jest czasami ciężko... I co? mam siedzieć na 10 levelu? Sorry to nie dla mnie. Jeśli faktycznie dojdzie do tego to ja rezygnuje z gry.

Polską sekcją? Pewnie nikt kto zna język polski. Nie mamy 'opiekuna' :p


Fri Sep 20, 2013 7:21 pm
Profile
User avatar

Joined: Wed May 29, 2013 11:09 am
Posts: 59
Reply with quote
Post Re: Co się dzieje?
Ja mimo olbrzymiej zajawki i serca do gry też bym zrezygnował w przypadku fuzji.
Co jest trochę przykre bo chyba twórcy powinni działać dla dobra ogółu.
Ech... Szkoda.

_________________
Recently I play as:
BurningIce [ Frost ] [ 20 ]
Fray_PL [ Paladyn ] [ 20 ]



Fri Sep 20, 2013 7:54 pm
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:19 am
Posts: 30
Reply with quote
Post Re: Co się dzieje?
Kiedyś Risu pisał, że taka akcja nie jest możliwa ze względu na pingi po obu stronach. To mnie jeszcze trzyma przy nadziei. Jednak z drugiej strony patrząc na to co się dzieje można wysnuć wnioski, że albo ta gra upada całkowicie na dno (europejska) albo ta mniemana fuzja stanie się faktem.


Fri Sep 20, 2013 8:04 pm
Profile
User avatar

Joined: Wed Aug 14, 2013 1:14 am
Posts: 161
Location: Great Family
Reply with quote
Post Re: Co się dzieje?
Dziwna sprawa ponieważ miała być polska wersja, a risu już stracił rangę.
Ktoś napomknął o fuzji, ale po co od razu kasować wszystkie metody płatności przeznaczone jedynie dla Polaków.
Podejrzewam że dla innych krajów zrobili to samo a i wciąż dostępne BOKU przestało działać.

Zatem deweloperzy powoli pakują europejskie wydanie gry?

_________________
My other characters description:
GUN- I named him Armatte Baggins, which means little man with a big gun
FIRE- I named her Greta Soft, because you can freely stand on her skyfire
SAP- He's a Baguette Maker, knowing that full warrior is a strong warrior


Sat Sep 21, 2013 8:03 am
Profile
User avatar

Joined: Fri Aug 23, 2013 8:19 am
Posts: 30
Reply with quote
Post Re: Co się dzieje?
To by było totalne oszustwo. Myślę, że jednak ta gra przynosi zyski, nie straty. To po co mieliby rezygnować z kury znoszącej złote jaja? Łudzę się, że oni może testują tą wersję 31. Ale zaraz utrata rang osób, które na tym forum robiły najwięcej -,-? Co do tej niby fuzji to 'fuzja' to złe słowo, to byłoby bardziej wchłonięcie EU przez RU.

//PS na niemieckim forum moderator mówił, że nie będzie żadnego połączenia (według jego wiedzy), a support przechodzi fazę restrukturyzacji.


///edit
Nie znam zbyt dobrze angielskiego, a wypadało by zapytać panów z Panzar Studio co z polską wersją językową i naszym powiedzmy 'opiekunem' skoro Risu już nie ma, chyba że wróci :p.


Tue Sep 24, 2013 11:08 pm
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 16 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.